Zoeken
Hond IV-injectiebeen
Artikel nr: 246404515

Hond IV-injectiebeen

€ 617,10 € 510,00
Hond IV-injectiebeen
Hond IV-injectiebeen
€ 617,10 € 510,00
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246404515
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Trainingsbeen van een hond voor intraveneuze (IV) injectie- en bloedafname-oefeningen. Met realistische aderen en huid voor vaardigheidstraining bij dierenartsen en paraveterinaire werkers.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
VET2560
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer VET2560 is een trainingsbeen van een hond voor het oefenen van intraveneuze injecties en bloedafname. Het model bevat realistische aderen die met simulatievloeistof gevuld zijn, zodat correcte naaldplaatsing direct wordt gezien aan flashback. Het bevordert de vaardigheid bij dierenartsen-in-opleiding, dierenartsassistenten en paraveterinaire werkers.

Realistisch IV-trainingsbeen

Het been simuleert de voorpoot van een middelgrote hond met realistische huid, onderliggend zacht weefsel en ingebouwde aderen die overeenkomen met de v. cephalica antebrachii (de meest gebruikte vene voor IV-toegang bij honden). Bij correcte naaldplaatsing in het lumen van de ader stroomt de simulatie-vloeistof terug in de spuit (flashback), exact zoals bij echte aderen. De huid voelt levensecht aan en biedt het juiste tactiele verzet bij naaldinbrengen. De aderen zijn vervangbaar (VET2560A) en de huidhoes (VET2560B) is na intensief gebruik te verwisselen. Het been kan in lateraal-liggende positie worden geplaatst, een gangbare positie voor IV-toegang in de praktijk.

Trainingscontext

Het model wordt gebruikt in opleidingen diergeneeskunde, paraveterinaire opleidingen, dierenartsassistente-onderwijs, dierverzorging-opleidingen en in scholingen aan dierenartsen, dierenartsassistenten en proefdierwerkers. In dierenklinieken ondersteunt het de scholing van nieuwe medewerkers in IV-toegang voor anesthesie-inductie, bloedafname voor diagnostiek en het toedienen van vloeistoftherapie. Bij proefdier-trainingen voor laboratoriumwerkers verheldert het correct techniek bij dierexperimenten waar IV-toegang nodig is. Voor uitgebreidere reanimatietraining biedt het assortiment de VET2500-, VET2540- en VET2550-simulators die ook luchtweg- en compressieoefeningen ondersteunen.

Recent bekeken