HEINE contactplaat met schaalverdeling voor DELTA 20 N dermatoscoop, Ø 23 mm, ingebouwd meet-raster voor laesie-documentatie
De HEINE contactplaat voor DELTA 20 N met schaalverdeling is een los reserveonderdeel voor de DELTA 20 N dermatoscoop-kop. De plaat wordt direct op de huid van de patient geplaatst en bevat een ingebouwd meet-raster voor het vastleggen van laesie-afmetingen tijdens het dermatoscopisch onderzoek. De schaalverdeling maakt het mogelijk de omvang van moedervlekken en andere pigment-laesies direct te documenteren voor follow-up-vergelijking.
Compatibiliteit
Deze contactplaat is specifiek voor de DELTA 20 N generatie, een tussen-model tussen de DELTA 20 Plus en de huidige DELTA 20 T. De generaties zijn onderling niet inwisselbaar: DELTA 20 Plus gebruikt K-000.34.212 en K-000.34.213, DELTA 20 T gebruikt K-000.34.216 en K-000.34.217. Verifieer welke dermatoscoop-kop u heeft voordat u bestelt.
Afmetingen en uitvoering
- Diameter contactvlak: 23 mm
- Schaalverdeling: ingebouwd in het contactoppervlak
- Materiaal: optisch glas in metalen vatting
- Compatibel met: DELTA 20 N dermatoscoop
Reiniging en desinfectie
Reinig en desinfecteer de contactplaat na elk patient-contact met een dermatologisch geschikt oppervlakte-desinfectans. Vermijd schuurmiddelen en droog schrobben: krassen op het optisch glas verminderen de beeldkwaliteit en de afleesbaarheid van de schaalverdeling.
Wanneer vervangt u de plaat
Vervang de contactplaat wanneer het glas zichtbaar beschadigd is, wanneer de schaalverdeling moeilijk afleesbaar wordt, of wanneer de vatting niet meer goed op de dermatoscoop-kop klikt. Een schone, intacte contactplaat is voorwaarde voor reproduceerbare dermatoscopische beelden.
Positie binnen de DELTA-familie
De DELTA 20 N was de tussengeneratie tussen de analoge DELTA 20 Plus en de huidige DELTA 20 T met toggle-functie. Klanten die nog een DELTA 20 N dermatoscoop-kop in gebruik hebben, kunnen de bijbehorende contactplaten K-000.34.214 en K-000.34.215 nog bestellen als reserveonderdeel. De overstap naar de actuele DELTA 20 T vereist niet alleen een nieuwe dermatoscoop-kop, maar ook bijbehorende T-platen (K-000.34.216 / K-000.34.217); de N-platen passen niet op de T-kop.
Met of zonder schaal
HEINE levert elke contactplaat-generatie in een versie met meet-raster en een versie zonder raster. Dit artikel is de gerasterde uitvoering; de ongerasterde variant voor de DELTA 20 N is K-000.34.215.








