Zoeken
HEINE BETA 200 LED oftalmoscoopkop 2,5 V zonder handvat
Artikel nr: 2024000070803
Merk: HEINE

HEINE BETA 200 LED oftalmoscoopkop 2,5 V zonder handvat

€ 555,66 € 459,22
HEINE BETA 200 LED oftalmoscoopkop 2,5 V zonder handvat
HEINE BETA 200 LED oftalmoscoopkop 2,5 V zonder handvat
€ 555,66 € 459,22
Voeg toe aan bestellijst
Merk: HEINE
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 2024000070803
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De HEINE BETA 200 LED oftalmoscoopkop op 2,5 V is het losse instrumenthoofd zonder handvat. De BETA 200 is HEINE's standaard directe oftalmoscoop met LEDHQ-verlichting, een aperture-wheel met vaste diafragma's en een 28-diopter lens-recirculator. De kop is te combineren met een HEINE BETA batterijhandvat of BETA4 USB/NT 2,5 V handvat.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
HEINE
Referentienummer
C-001.30.100
Verpakkingstype
Stuk
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De HEINE oftalmoscoopkop C-001.30.100 is het losse instrumenthoofd zonder handvat. De 2,5 V-uitvoering is compatibel met HEINE BETA batterijhandvat en BETA4 USB/NT oplaadbaar handvat op 2,5 V.

Inhoud

  • 1x oftalmoscoopkop (REF C-001.30.100)

Handvat en overige accessoires worden los besteld.

BETA 200 LED oftalmoscoop

De BETA 200 LED oftalmoscoop is HEINE's standaard directe oftalmoscoop voor fundusonderzoek in de spreekkamer. De behuizing is volledig van metaal. Het instrument bevat een aperture-wheel met vaste diafragma-selecties (kleine/middelgrote/grote ronde spot, streepdiafragma, fixatiester, rode-fiber ster en kobalt-blauw filter), een 28-diopter lens-recirculator en LEDHQ-verlichting voor een nauwkeurige kleurweergave van de fundus.

Technische specificaties

  • HEINE referentienummer: C-001.30.100
  • Spanning: 2,5 V
  • Lichtbron: LEDHQ
  • Handvat: niet inbegrepen

Hygiëne en reiniging

HEINE-instrumenten zijn ontworpen voor dagelijkse toepassing in de medische praktijk. Reiniging en desinfectie gebeuren conform de bij het instrument meegeleverde HEINE-reinigings- en desinfectie­instructie. De meeste HEINE-instrument­koppen en handvatten kunnen met een door HEINE goedgekeurd oppervlakte­desinfectiemiddel (zoals een alcohol-vrij quaternair ammonium­product) worden afgeveegd; onderdompeling in vloeistof of autoclaveren wordt alleen toegepast wanneer dit expliciet is aangegeven bij het specifieke artikel. Voor wegwerp­speculums, tongspatel­deksels en speculum-condoomhoezen blijft kruis­contaminatie tussen patiënten voorkomen.

Service en garantie

Garantie­afhandeling, onderhoud en reparatie verlopen via het officiële HEINE-service­netwerk, waarbij het referentienummer op het instrument de basis vormt voor identificatie. Reserveonderdelen zoals reserve­lampen, LEDHQ-modules, manchetten of speculumdeksels zijn apart verkrijgbaar en compatibel met de desbetreffende HEINE-productfamilie.

Modulair HEINE-systeem

De HEINE-instrumentfamilies (BETA, K180, mini 3000, mini 2000, DELTA, GAMMA) zijn opgezet volgens een modulaire opbouw, waarbij instrument­koppen uitwisselbaar zijn met verschillende handvatten en voedings­bronnen binnen dezelfde productlijn. Dit maakt het mogelijk de uitrusting in de praktijk geleidelijk uit te breiden of aan te passen zonder dat bestaande componenten vervangen hoeven te worden.

Recent bekeken