Handverzorgingselixer bosbes, 150 ml
Handverzorgingselixer bosbes van Hagner in een fles van 150 ml: een verzorgend elixer voor de handen met avocado-olie, aloë vera, glycerine en vitamine E, met een licht zoete geur van verse bosbessen.
Het elixer bestaat voor ten minste 95 procent uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong (inclusief water) en is de verzorgende tegenhanger van de handwaszeep uit dezelfde lijn.
Specificaties
- Merk: Hagner
- Type: handverzorgingselixer
- Met: avocado-olie, aloë vera, glycerine, vitamine E
- Geur: Bosbes
- Ingrediënten: ten minste 95% van natuurlijke oorsprong
- Inhoud: 150 ml
Toepassing
Na het wassen een kleine hoeveelheid op de handen verdelen. Het elixer hoort bij de handwaszeep Bosbes uit dezelfde geurlijn.
Natuurlijk en duurzaam
De lijn van Hagner zet in op ingrediënten van overwegend natuurlijke oorsprong en op verpakkingen die de afvalstroom beperken. Voor praktijken die duurzaamheid zichtbaar willen maken bij de wastafel is dit een passende keuze, zonder concessies aan de dagelijkse waskwaliteit.
Geurlijnen combineren
Zeep en elixer zijn er in de geuren Litsea Cubeba en bosbes; binnen één geurlijn vullen reiniging en verzorging elkaar aan en blijft de beleving bij de wastafel consistent.
Handhygiëne als routine
Handen wassen werkt het best op vaste momenten: bij binnenkomst, voor en na patiëntcontact en na toiletbezoek. Een prettig product zoals Handverzorgingselixer bosbes verlaagt de drempel om die routine vol te houden.
Bewaren en navullen
Koel en gesloten bewaren; bij elke navulronde pomp en reservoir kort reinigen zodat productresten zich niet ophopen. Zo blijft de kwaliteit tot de laatste vulling op peil.
Dosering en verbruik
Eén pompslag volstaat doorgaans voor een wasbeurt. Een afgestemde dosering bespaart product en spaart de huid, omdat er minder uitgespoeld hoeft te worden.














