Handgreep van roestvrij staal voor Sauter FH-krachtmeter
De handgreep van roestvrij staal is een toebehoren voor de Sauter FH digitale krachtmeter. De greep wordt aan het instrument bevestigd zodat het bij handmatig meten vaster in de hand ligt en de kracht gerichter kan worden aangebracht. Het roestvrijstalen materiaal is stevig en vormvast. De greep past bij de FH-krachtmeters met meetbereik 50, 100, 200 en 500 N.
De handgreep van roestvrij staal is een toebehoren voor de Sauter FH digitale krachtmeter. De greep wordt aan het instrument bevestigd zodat het bij handmatig meten vaster in de hand ligt en de kracht gerichter kan worden aangebracht. Het is een aanvulling op het instrument en heeft zelf geen invloed op de gemeten waarde.
Roestvrij staal
De handgreep is gemaakt van roestvrij staal. Het materiaal is stevig en blijft bij regelmatig gebruik vormvast, wat past bij de mechanische belasting tijdens trek- en drukmetingen. Roestvrij staal is bovendien goed te reinigen en bestand tegen vocht.
Handmatig meten met de krachtmeter
Wanneer de FH-krachtmeter met de hand wordt bediend, geeft de greep een vaste houvast. Daardoor blijft het instrument stabieler tijdens de meting en kan de kracht zuiverder in de gewenste richting worden uitgeoefend. Dit komt de herhaalbaarheid van handmatige metingen ten goede.
Bedoeld voor de FH-serie
Deze handgreep is afgestemd op de Sauter FH-krachtmeters. De FH-reeks omvat de meetbereiken 50 N, 100 N, 200 N en 500 N. De greep past op de instrumenten uit deze serie en is een toevoeging op het instrument zelf, geen vervanging van een meetonderdeel.
Gebruik in combinatie met opnemers
Naast de handgreep kunnen op de meetas van de krachtmeter verwisselbare opnemers worden geschroefd om de kracht via een hol, rond of vlak contactvlak over te brengen. Handgreep en opnemer vullen elkaar aan bij handmatige metingen.














