Tissues facial cellulose 2-laags, 20 x 19,5 cm, 40 x 100 stuks (omdoos)
Facial tissues van zacht, tweelaags cellulose voor gezicht en handen. Elk doosje bevat losse tissues van 20 x 19,5 cm; de omdoos bevat 40 dispenserdoosjes van 100 stuks. De tissues zijn zacht genoeg voor de huid en nemen vocht goed op, bruikbaar voor het deppen van het gezicht, het snuiten van de neus of het afnemen van de handen.
Twee lagen, zacht en absorberend
Twee lagen cellulose maken de tissue zacht voor de huid en sterk genoeg om vocht goed op te nemen.
De tissues komen los uit het kartonnen doosje, zodat er steeds één schone tissue beschikbaar is op de balie, in de spreekkamer of op kantoor.
Met 40 doosjes van 100 tissues per omdoos is er een ruime voorraad voor balie, wachtkamer of behandelruimte, zodat een leeg doosje snel is vervangen zonder dat de voorraad opraakt.
Op de balie en in de wachtkamer
De losse doosjes zijn handig op de balie, in de spreekkamer, bij de receptie of in de wachtkamer, waar bezoekers zelf een tissue pakken. Het kartonnen doosje staat stabiel en geeft de tissues stuk voor stuk af.
Bewaren
Bewaar de doosjes droog en op kamertemperatuur. Het karton beschermt de tissues tegen stof, zodat een aangebroken doosje schoon blijft tot de laatste tissue.
Materiaal
De tissues zijn van cellulose en bestaan uit twee dunne lagen die op elkaar zijn aangebracht. Dat geeft een zachte toets met voldoende stevigheid, zodat de tissue bij gebruik niet meteen uiteenvalt.
Specificaties
- Type: facial tissues, 2-laags
- Materiaal: cellulose
- Velformaat (lengte x breedte): 20 x 19,5 cm
- Inhoud: 40 doosjes x 100 stuks (4000 tissues)

















