End-to-end capillairpipetten, 10 µl, geheparineerd, 1000 stuks
Vitrex end-to-end capillairpipetten 10 µl, geheparineerd (Na-heparine), verpakking 1000 stuks. Deze zelfvullende Dellbrück-capillairen van 29 mm nemen exact het opgegeven volume op: het capillair vult van einde tot einde en stopt vanzelf.
De Na-heparine-coating voorkomt stolling van capillair bloed tijdens afname en transport. De capillairen worden per 100 stuks in een dispenser geleverd.
Specificaties
- Merk: Vitrex Medical
- Type: end-to-end capillairpipet (Dellbrück), zelfvullend
- Volume: 10 µl
- Lengte: 29 mm
- Heparinisatie: geheparineerd (Na-heparine)
- Verpakking: 1000 stuks (per 100 in dispenser)
Volumes en toebehoren
In deze uitvoering zijn ook 5 µl, 20 µl, 25 µl. Hetzelfde volume is niet geheparineerd. Voor het leegblazen is er de houder met zuigbal.
Dellbrück-capillairen
Deze zogenoemde Dellbrück-capillairen van 29 mm lengte combineren de hoogste precisie en nauwkeurigheid met een eenvoudig gebruik, per 100 stuks in een dispenser verpakt.
Kwaliteit in het lab
Documenteer per pipet de kalibratie- en controlemomenten in de kwaliteitsmap. Een jaarlijkse controle met gravimetrische check houdt de meetzekerheid aantoonbaar op peil.
Volume en toepassing
Kies het pipetvolume zo dat het doseervolume in het bovenste deel van het bereik valt; daar is de relatieve afwijking het kleinst en de meting het betrouwbaarst.
Voor praktijk en laboratorium
Het assortiment is samengesteld voor huisartsenpraktijken, klinieken en laboratoria: van eenmalige glascapillairen tot instelbare micropipetten met certificaat, onderling afgestemd op punten en toebehoren.
Binnen het Remka-assortiment sluiten pipet, punt en toebehoren op elkaar aan, zodat een werkplek voor hematologisch routinewerk met enkele artikelen compleet is.
In de dagelijkse werkplek wordt dit volume onder meer ingezet bij hematologisch routinewerk; de vaste werkwijze per bepaling staat in het laboratoriumvoorschrift.



















