Curetape kinesiologische tape, blauw, 1 cm x 5 m, 5 stuks per pak
Curetape kinesiologische tape in de kleur blauw met een breedte van 1 cm, geleverd als 5 rollen van 5 meter. De rollen van 1 cm zijn de smalste uitvoering binnen het Curetape-assortiment en worden gebruikt voor zeer kleine zones zoals vingers en tenen, en voor lymfetechnieken waarbij meerdere smalle uitlopers naast elkaar worden geplakt.
Het materiaal is gelijk aan dat van de Curetape-standaardrol: elastisch, ademend katoen met een antiallergische acrylaat-kleeflaag die zonder lijmresten verwijderd kan worden.
Specificaties
- Serie: Curetape
- Kleur: blauw
- Breedte: 1 cm
- Lengte: 5 m per rol
- Verpakking: 5 rollen
- Kleeflaag: antiallergisch acrylaat
Combineren binnen de serie
Deze uitvoering vult de standaardrol van 5 cm aan; voor grootverbruik van het standaardformaat is er de Giant-rol van 31,5 meter. Stroken worden geknipt met een tapeschaar, waarbij afgeronde hoeken de draagtijd verlengen.
Werken zonder snijverlies
Doordat de rol al op de juiste breedte is gemaakt, vervalt het overlangs doorknippen van standaardtape. Dat scheelt tijd en voorkomt rafelranden, die de draagtijd van een applicatie verkorten.
Toepassing in de kinderfysiotherapie
Kleine lichaamsdelen vragen smalle stroken: bij kinderen wordt de smalle rol gebruikt waar bij volwassenen de standaardbreedte past. De rol in blauw levert die stroken direct op maat.
Voor bestellingen per kleur geldt: de eigenschappen blijven gelijk, alleen de tint verschilt. Wie blauw bestelt naast een tweede kleur, kan applicaties per lichaamszone of per sporter van elkaar onderscheiden zonder concessies aan het materiaal.
Tot slot: bewaar de rol in blauw droog, koel en in de verpakking. De acrylaatlijm behoudt dan zijn kleefkracht, zodat ook de laatste meters van de rol dezelfde hechting geven als de eerste strook.






























