Crèmezeep met urea, 300 ml
Crèmezeep met urea van Hagner, verpakking fles 300 ml. De zeep reinigt de handen grondig met een milde, huidvriendelijke formule en is door de toevoeging van urea ook geschikt voor frequent handen wassen.
Urea (ureum) is een lichaamseigen vochtbinder die de huid helpt vocht vast te houden. Bij een zeep betekent dat: reinigen zonder de huid verder uit te drogen.
Specificaties
- Merk: Hagner
- Type: crèmezeep met urea
- Geschikt voor: frequent handen wassen
- Verpakking: fles 300 ml
Toepassing
Aanbrengen op vochtige handen, opschuimen en grondig afspoelen. Dezelfde zeep is als literfles per 8 stuks; in grootverpakking is er de Evita crèmezeep urea van 5 liter.
Urea in handzeep
Veelvuldig wassen spoelt de natuurlijke vochtbinders van de huid uit. Een zeep die urea aanvult, compenseert dat tijdens het wassen zelf, zodat de huid soepel blijft zonder extra verzorgingsstap tussendoor.
Handhygiëne als routine
Handen wassen werkt het best op vaste momenten: bij binnenkomst, voor en na patiëntcontact en na toiletbezoek. Een prettig product zoals Crèmezeep met urea verlaagt de drempel om die routine vol te houden.
Bewaren en navullen
Koel en gesloten bewaren; bij elke navulronde pomp en reservoir kort reinigen zodat productresten zich niet ophopen. Zo blijft de kwaliteit tot de laatste vulling op peil.
Dosering en verbruik
Eén pompslag volstaat doorgaans voor een wasbeurt. Een afgestemde dosering bespaart product en spaart de huid, omdat er minder uitgespoeld hoeft te worden.





























