CPR Prompt Plus
De Erler Zimmer R11092 is een CPR Prompt Plus oefenpop met geïntegreerde feedback voor BLS-training. Net als de Basic Buddy Plus biedt deze pop directe terugkoppeling op CPR-techniek, een belangrijk onderwijskundig hulpmiddel voor zelfsturend leren.
CPR Prompt Plus met feedback
De pop heeft een volwassen torso met realistische ribkast voor compressies en luchtwegen voor beademing. De geïntegreerde feedback geeft tijdens borstcompressies aan of de cursist correct presteert: visuele indicators voor compressiediepte (5-6 cm voor volwassenen) en frequentie (100-120/min). Door deze directe feedback leren cursisten zelfcorrectie, een belangrijk leerprincipe in moderne BLS-trainingen volgens AHA- en ERC-richtlijnen. Vervangbare gelaatsschermen/longzakken (R11092A) zijn los verkrijgbaar voor hygiënisch gebruik tussen cursisten.
Trainingsdoelgroep
De pop wordt gebruikt in opleidingen EHBO, BLS, BHV, ambulancezorg en in scholingen aan beginnende en ervaren cursisten. Voor opleidingscentra met grote groepen biedt de bundel R11092-2 (5 stuks) een kostenefficiëntere optie. Voor de Basic Buddy Plus biedt het assortiment de R11090 als alternatief feedbackpop met vergelijkbare functionaliteit.






























