Zoeken
Bill wondtamponnadetrainer met botfragmenten
Artikel nr: EZ7777-2

Bill wondtamponnadetrainer met botfragmenten

€ 418,60 € 345,95
Bill wondtamponnadetrainer met botfragmenten
Bill wondtamponnadetrainer met botfragmenten
€ 418,60 € 345,95
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: EZ7777-2
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Wondtamponnade-trainer Bill uit de Blood Brothers-serie, met een rechte wond met botsplinters. Van lichaamsgelijkend materiaal en met bloeding via een Luer-Lock-toevoer. Voor het oefenen van tamponnade bij een wond met botfragmenten.
Specificaties
Algemeen
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

Deze wondtamponnade-trainer hoort bij de Blood Brothers-serie en is gemaakt van lichaamsgelijkend materiaal met een goede haptiek en een hoge stabiliteit voor dagelijks gebruik. Via een toevoerlijn met een gangbare Luer-Lock-aansluiting kan de trainer bloeden.

De wond

Bill heeft een rechte wond met botsplinters. Daardoor vraagt het model een specifieke tamponnadetechniek, wat het oefenen van de bloedingscontrole realistisch maakt.

Inzet in de opleiding

De trainer ondersteunt de training van wondtamponnade in de spoedeisende en tactische zorg. Meerdere trainers kunnen met een verdeler op een enkel bloedingsmodule worden aangesloten.

Recent bekeken