Zoeken
HEINE BETA 200 XHL directe oftalmoscoopset 3,5 V met BETA4 USB oplaadbaar handvat
Artikel nr: 2024000070156
Merk: HEINE

HEINE BETA 200 XHL directe oftalmoscoopset 3,5 V met BETA4 USB oplaadbaar handvat

€ 903,12 € 746,38
HEINE BETA 200 XHL directe oftalmoscoopset 3,5 V met BETA4 USB oplaadbaar handvat
HEINE BETA 200 XHL directe oftalmoscoopset 3,5 V met BETA4 USB oplaadbaar handvat
€ 903,12 € 746,38
Voeg toe aan bestellijst
Merk: HEINE
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 2024000070156
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De HEINE BETA 200 XHL oftalmoscoopset op 3,5 V combineert de BETA 200 directe oftalmoscoopkop met een xenon-halogeen lamp en een BETA4 USB oplaadbaar handvat. De kop biedt vier aperturen, een 28-dioptrie recirculator en een polarisatiefilter. Het handvat laadt via USB-C en levert een hogere lichtintensiteit dan de 2,5 V batterijuitvoering.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
HEINE
Referentienummer
C-011.28.388
Verpakkingstype
Stuk
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De HEINE BETA 200 XHL oftalmoscoopset op 3,5 V is de xenon-halogeen uitvoering van de basis-BETA 200 gecombineerd met een BETA4 USB oplaadbaar handvat. De hogere spanning levert duidelijk meer licht dan de 2,5 V uitvoering, wat onder meer bij ongetransmigreerde pupil en donker gepigmenteerde fundus het onderzoek vergemakkelijkt.

Het BETA4 USB handvat bevat een lithium-ion accu die direct via USB-C wordt opgeladen; een externe tafellader is niet nodig. De meegeleverde voedingsadapter kan in elk standaard stopcontact worden aangesloten.

Inhoud van de set

  • 1x BETA 200 XHL oftalmoscoopkop
  • 1x BETA4 USB oplaadbaar handvat 3,5 V
  • 1x USB-C-kabel
  • 1x voedingsadapter
  • 1x gebruiksaanwijzing

BETA 200 XHL oftalmoscoopkop

De HEINE BETA 200 XHL is de directe oftalmoscoop van de BETA-lijn in de klassieke xenon-halogeen uitvoering. De kop heeft een volledig metalen behuizing, glazen optiek en een gepolariseerd filter in de stralengang dat hoornvliesreflecties onderdrukt. XHL-verlichting levert een helder wit licht met hoge kleurintensiteit; de lamp is vervangbaar.

De lenzen-recirculator biedt 28 correctie-dioptrieën van -35 D tot +40 D met fijnstappen rond 0 D. Een apertuurwiel met vier keuzes (klein, middel, groot rond licht plus fixatiester) dekt de meest voorkomende onderzoeksituaties af.

BETA4 USB oplaadbaar handvat 3,5 V

Het HEINE BETA4 USB handvat heeft een ingebouwde lithium-ion accu en een USB-C-aansluiting in de onderkant. Via de meegeleverde USB-C-kabel en voedingsadapter wordt het handvat direct opgeladen; een LED-indicator geeft de laadstatus weer. Het handvat levert 3,5 V aan BETA-kop-instrumenten en is compatibel met alle HEINE BETA-kop-aansluitingen.

Gebruik en toepassing

Deze 3,5 V XHL-uitvoering is geschikt voor praktijken die de klassieke halogeenkleur van de lichtbron verkiezen boven LEDHQ, of die al XHL-reservelampen op voorraad hebben.

Technische specificaties

  • HEINE referentienummer: C-011.28.388
  • Type: directe oftalmoscoop, kop + oplaadbaar handvat
  • Spanning: 3,5 V
  • Lichtbron: xenon-halogeen (XHL)
  • Apertuurwiel: 4 keuzes (klein/middel/groot licht + fixatiester)
  • Filter: polarisatie (ingebouwd)
  • Dioptrieën: 28 standen, -35 D tot +40 D
  • Handvat-voeding: Li-ion accu, laden via USB-C

Service en garantie

Garantie­afhandeling, onderhoud en reparatie verlopen via het officiële HEINE-service­netwerk, waarbij het referentienummer op het instrument de basis vormt voor identificatie. Reserveonderdelen zoals reserve­lampen, LEDHQ-modules, manchetten of speculumdeksels zijn apart verkrijgbaar en compatibel met de desbetreffende HEINE-productfamilie.

Modulair HEINE-systeem

De HEINE-instrumentfamilies (BETA, K180, mini 3000, mini 2000, DELTA, GAMMA) zijn opgezet volgens een modulaire opbouw, waarbij instrument­koppen uitwisselbaar zijn met verschillende handvatten en voedings­bronnen binnen dezelfde productlijn. Dit maakt het mogelijk de uitrusting in de praktijk geleidelijk uit te breiden of aan te passen zonder dat bestaande componenten vervangen hoeven te worden.

Recent bekeken