Zoeken
Beesana absorberend kompres, niet-steriel, 10 x 20 cm, 8 x 25 stuks
Artikel nr: SPH1122800
Merk: Meditrade

Beesana absorberend kompres, niet-steriel, 10 x 20 cm, 8 x 25 stuks

€ 89,70 € 82,29
Beesana absorberend kompres, niet-steriel, 10 x 20 cm, 8 x 25 stuks
Beesana absorberend kompres, niet-steriel, 10 x 20 cm, 8 x 25 stuks
€ 89,70 € 82,29
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Meditrade
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPH1122800
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Beesana absorberend kompres met celstofkern en zachte, rondom gesloten vlieshoes, 10 x 20 cm, niet-steriel. De vlieshoes voorkomt verkleven met de wond; de blauwe bovenzijde met spertlaag houdt doorlekken tegen. Verpakking: 8 x 25 stuks.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Meditrade
Referentienummer
H1 122800
Afmeting
10 x 20 cm
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Uitvoering
Niet steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Beesana absorberende kompressen van Meditrade, formaat 10 x 20 cm, niet-steriel verpakt in een polyzak, verpakking 8 x 25 stuks. Het kompres heeft een kern van 100 procent cellulose in een rondom gesloten, bijzonder zachte vlieshoes.

De vlieshoes voorkomt verkleven met de wond, terwijl de celstofkern een groot absorptievermogen levert. De blauwe bovenzijde heeft een hydrofobe spertlaag die doorlekken naar kleding en beddengoed tegengaat.

Specificaties

  • Merk: Beesana (Meditrade)
  • Kern: 100% cellulose
  • Hoes: zacht non-woven, rondom gesloten
  • Bovenzijde: blauw, met hydrofobe spertlaag
  • Formaat: 10 x 20 cm
  • Steriliteit: niet-steriel, steriliseerbaar (EO/stoom/E-beam)
  • Verpakking: 8 x 25 stuks

Toepassing en varianten

Voor sterk vochtafgevende wonden, als secundair verband over een primaire wondbedekker en als polsterende beschermlaag. De reeks omvat daarnaast 10 x 10 cm en 20 x 20 cm. Voor lichtere wonden zijn er Beesana non-woven kompressen.

Celstofkern met vlieshoes

De kern van 100 procent cellulose neemt grote hoeveelheden vocht op, terwijl de rondom gesloten, zachte vlieshoes verkleven met de wond voorkomt. Het kompres blijft daardoor ook bij sterk vochtafgevende wonden comfortabel.

Verbandwissel

Bij elke wissel wordt het oude kompres voorzichtig losgenomen, de wond beoordeeld en zo nodig gereinigd, en een vers kompres van 10 x 20 cm aangebracht. Vastzittend verband wordt eerst bevochtigd met fysiologisch zout, zodat het loskomt zonder het wondbed te beschadigen.

Combineren met wondbedekkers

Klassieke kompressen worden vaak als secundair verband gebruikt over een primaire wondbedekker zoals een zalfgaas of schuimverband. Het kompres van 10 x 20 cm neemt dan het overtollige wondvocht op en beschermt de primaire laag.

Recent bekeken