Zoeken
Articulerende pasgeborene Leopold R17840
Artikel nr: 246404215

Articulerende pasgeborene Leopold R17840

€ 750,20 € 620,00
Articulerende pasgeborene Leopold R17840
Articulerende pasgeborene Leopold R17840
€ 750,20 € 620,00
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246404215
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Articulerende pasgeborene voor Leopold-manoeuvres voor de geavanceerde bevallingssimulator R17840. Voor flexibele positionering tijdens palpatietraining.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
R17840B
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer R17840B is een articulerende pasgeborene voor Leopold-manoeuvres voor de geavanceerde bevallingssimulator R17840. De pop is specifiek ontwikkeld voor inzet in de palpatiemodule R17840A, waar verschillende foetale posities worden gesimuleerd voor Leopold-training.

Articulerende foetus voor R17840

De pop heeft volledig articulerende ledematen en een flexibele wervelkolom, waardoor diverse foetale presentaties kunnen worden gesimuleerd: hoofdligging (occipitoanterior, occipitoposterior), stuitligging (volkomen, onvolkomen) en dwarsligging. Cursisten oefenen op de articulerende pop in combinatie met de palpatiemodule de Leopold-manoeuvres bij verschillende presentaties, en leren herkennen welke kenmerken bij elke ligging horen.

Klinische context

De pop wordt gebruikt in opleidingen verloskunde, AIOS-gynaecologie en in scholingen aan verloskundigen. Voor de palpatiemodule biedt het assortiment de R17840A als noodzakelijk basis-component. Voor de complete simulator: zie de productpagina van de R17840. Voor opleidingscentra met regelmatige Leopold-trainingen loont het de moeite een tweede pop op voorraad te hebben voor opeenvolgende cursusgroepen.

Recent bekeken