Zoeken
Aquasonic 100 ultrasound doppler gel, 0,25L
Artikel nr: 0610104

Aquasonic 100 ultrasound doppler gel, 0,25L

€ 4,63 € 3,83
Aquasonic 100 ultrasound doppler gel, 0,25L
Aquasonic 100 ultrasound doppler gel, 0,25L
€ 4,63 € 3,83
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 0610104
Op voorraad
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
Korte omschrijving
Wateroplosbare, niet-vettige contactgel voor ultrasoon- en doppleronderzoek. De gel wordt tussen de huid en de transducer aangebracht en zorgt voor de geluidsoverdracht die nodig is om een beeld of signaal te verkrijgen. Doordat de gel wateroplosbaar en niet-vettig is, is deze na gebruik eenvoudig te verwijderen zonder residu. De flacon bevat 0,25 liter en wordt per stuk geleverd.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Parker Laboratories
Referentienummer
#01-08
Verpakkingstype
Flacon
Inhoud
250 ml
Toepassing
Radiologie
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De Aquasonic 100 ultrasound doppler gel is een contactgel voor ultrasoononderzoek en doppleronderzoek. De gel wordt tussen de huid en de transducer aangebracht en zorgt voor de geluidsoverdracht die nodig is om een beeld of signaal te verkrijgen.

De gel sluit de luchtlaag tussen de transducer en de huid af, zodat de geluidsgolven goed worden doorgegeven en het signaal niet wordt verzwakt door lucht tussen kop en huid. De gel is wateroplosbaar en niet-vettig, waardoor de gel na gebruik eenvoudig van huid en transducer te verwijderen is zonder residu achter te laten. Doordat de gel niet vet aanvoelt, blijft de huid en de transducer na het afvegen schoon. De flacon bevat 0,25 liter, waarmee de gel uit de fles kan worden aangebracht op de plaats van onderzoek.

Specificaties

  • Merk: Aquasonic 100
  • Type: ultrasound doppler contactgel
  • Inhoud: 0,25 liter
  • Eigenschap: wateroplosbaar, niet-vettig

Toepassing

De gel wordt gebruikt bij ultrasoon- en doppleronderzoek waarbij contact tussen huid en transducer nodig is. De gel wordt ook ingezet bij ECG-toepassingen waar contactgel nodig is. Door het wateroplosbare en niet-vettige karakter is de gel geschikt voor onderzoek waarbij de gel daarna weer van de huid moet worden verwijderd, bijvoorbeeld in de huisartsenpraktijk of in een onderzoeksruimte.

Gebruik en bewaren

Breng de gel aan op de huid of de transducer voor aanvang van het onderzoek en verwijder de gel na afloop. Sluit de flacon na gebruik en bewaar deze op kamertemperatuur, droog en buiten direct zonlicht.

Besteleenheid

Per stuk.

Recent bekeken