AmbuMan gelaatsmaskers voor oefenpop, 5 stuks
De AmbuMan gelaatsmaskers zijn vervangende gelaatsmaskers (face pieces) voor het Ambu Hygienic System van de AmbuMan-oefenpop. Elke cursist gebruikt een eigen gelaatsmasker, zodat beademing hygiënisch kan worden geoefend. De verpakking bevat 5 stuks.
Onderdeel van het Hygienic System
Het gelaatsmasker vormt samen met het luchtzakje het Ambu Hygienic System. Door per cursist een eigen gelaatsmasker te gebruiken, wordt kruisbesmetting tijdens mond-op-mond- en mond-op-neusbeademing voorkomen.
Vervangend onderdeel
De gelaatsmaskers vervangen versleten of beschadigde exemplaren, zodat de oefenpop hygiënisch en in goede staat blijft. De verpakking bevat 5 stuks, zodat een trainingsgroep van voldoende schone maskers is voorzien.
Gebruik
Breng per cursist een schoon gelaatsmasker aan op de oefenpop en reinig of vervang het volgens het hygiëneprotocol.
Toepassingsgebieden
Het onderdeel wordt gebruikt bij de AmbuMan-oefenpop voor reanimatietraining door opleiders, BHV-organisaties, onderwijsinstellingen en hulpdiensten.
Specificaties
- Merk: Ambu (AmbuMan)
- Type: vervangende gelaatsmaskers (Hygienic System)
- Verpakking: 5 stuks




















