Welch Allyn 8008J SpO2 Flex-sensor voor zuigelingen, met 25 wikkels
Artikel nr: 246405622
Merk: Welch Allyn
Welch Allyn 8008J SpO2 Flex-sensor voor zuigelingen, met 25 wikkels
€ 362,83 € 299,86
Merk: Welch Allyn
Artikel nr: 246405622
Speciaal voor u besteld
Korte omschrijving
Herbruikbare zuigelingen- SpO2-sensor (Flex) die de zuurstofsaturatie en polsslag meet, met wegwerp-wikkels die de sensor per patiënt op de huid fixeren om kruisbesmetting te voorkomen. Een goede plaatsing en doorbloeding zijn nodig voor een betrouwbare meting.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Welch Allyn
Referentienummer
0740-000
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving
Deze zuigelingen- SpO2-sensor (Flex) meet de zuurstofsaturatie en de polsslag via het vingertopje of een andere meetplek. De 8008J is bedoeld voor zuigelingen. De herbruikbare sensor werkt met wegwerp-wikkels die de sensor per patiënt op de huid fixeren, wat kruisbesmetting voorkomt.
Gebruik
Bevestig de sensor met een schone wikkel op de meetplek en sluit hem aan op een compatibele monitor. Een goede plaatsing en doorbloeding zijn nodig voor een betrouwbare meting; vervang de wikkel per patiënt.
Onderhoud
Reinig de herbruikbare sensor volgens voorschrift tussen patiënten en controleer de kabel op beschadiging. Houd voldoende wegwerp-wikkels op voorraad.
Specificaties
- Merk: Welch Allyn
- Type: herbruikbare SpO2-sensor (Flex), zuigelingen-
- Meting: zuurstofsaturatie en polsslag
- Gebruik: sensor herbruikbaar, wikkels per patiënt
- Inclusief: 25 wikkels
- Levering: origineel Welch Allyn-artikel
We vonden andere producten die je misschien leuk vindt!
Recent bekeken




















