Vullijn en spuit R66700C
De Erler Zimmer R66700C is een vervangende vullijn met spuit voor de THORAXIS thoracale neuraxiale simulator R66700. De vullijn en spuit zijn essentieel voor het navullen van het simulatie-vloeistofsysteem.
Vullijn en spuit voor R66700
De vervangcomponenten omvatten de vullijn-slang en bijbehorende spuit voor het navullen van de thoracale epidurale ruimte met simulatievloeistof. Cursisten oefenen op de simulator: het navullen van het systeem voor opeenvolgende cursussessies, het uitvoeren van loss-of-resistance-techniek met de juiste spuit, en het bevestigen van plaatsing door epidurale flow. De aansluiting op de R66700-simulator is gestandaardiseerd, zodat vervanging zonder gespecialiseerd gereedschap door de gebruiker zelf kan worden uitgevoerd.
Verbruikscyclus
Vervanging is nodig wanneer de vullijn lekken vertoont of de spuit niet meer betrouwbaar functioneert. Voor opleidingscentra met intensieve thoracale-anesthesiecursussen op de R66700 is het verstandig periodiek voorraad vullijn-componenten aan te houden. Voor de transportkoffer biedt het assortiment de R66700D als aanvullend onderdeel. Voor de complete simulator: zie de productpagina van de R66700.








