Vervangende mondhuid voor R11001
De Erler Zimmer R11001B is een vervangende mondhuid voor de gezichtshechtmoduleset R11001. De huid simuleert de specifieke mond-anatomie met de cruciale vermillion-grens (overgang tussen lip-rood en huid), waar correcte uitlijning bij hechting essentieel is voor cosmetisch acceptabel resultaat.
Vervangmondhuid met vermillion-grens
De vervanghuid toont de mond met realistische lip-anatomie en de typische rood-witte vermillion-overgang. Bij lip-laceraties moet deze grens precies worden uitgelijnd; een verkeerde uitlijning leidt tot zichtbare asymmetrie die de patiënt blijvend kosmetisch hindert. Cursisten oefenen op de huid: het correct identificeren van anatomische landmarks, de juiste hechtmaterialen voor lippen (typisch 5-0 of 6-0 monofilament), en de zorgvuldige uitlijning van de vermillion-grens als eerste hechtpunt. De aansluiting op de R11001-set is gestandaardiseerd.
Onderhoudscontext
Vervanging is nodig na elke hechting-oefening per cursist. Voor opleidingscentra met regelmatige gezichtshechting-trainingen is het verstandig altijd voldoende voorraad mondhuiden op voorraad te hebben, samen met de andere R11001-vervangcomponenten: neushuid (R11001A), oorhuid (R11001C) en ooghuid (R11001D). Voor de complete moduleset: zie de productpagina van de R11001.








