IO-huid en botten, vervangingsset
De Erler Zimmer R10155A is een vervangingsset met huid- en botelementen voor intra-osseuze trainingsmodellen. De set biedt opleidingen een kosteneffectieve manier om hun IO-trainers in goede oefenstaat te houden zonder de complete trainer te hoeven vervangen.
Wat de set bevat
De set omvat vervangbare huidelementen en botpatronen die direct compatibel zijn met de gangbare Erler Zimmer IO-trainers. Cursisten kunnen blijven oefenen op een trainer met optimale tactiele kwaliteit, ook na intensief gebruik.
Toepassing in spoedonderwijs
Opleidingen profiteren van het vervangmateriaal door hun trainers in continue oefenstaat te houden. Daarmee blijft de leerervaring voor cursisten consistent over meerdere lessen, ongeacht hoe vaak het materiaal eerder is gebruikt.
De vervangmaterialen zijn ontworpen voor onderwijsinstellingen die hun trainingsmateriaal jarenlang willen blijven gebruiken zonder kwaliteitsverlies in de oefenervaring.
Aanverwante IO-trainers
De vervangingsset is compatibel met de Erler Zimmer R10721 IO-trainingsbeen volwassen en de R10041 IO-infusietrainer baby. Daarmee biedt de set opleidingen flexibiliteit om beide trainers in optimale oefenstaat te houden.








