Zoeken
Aders, 10 stuks, voor LM28
Artikel nr: 246403747

Aders, 10 stuks, voor LM28

€ 111,26 € 91,95
Aders, 10 stuks, voor LM28
Aders, 10 stuks, voor LM28
€ 111,26 € 91,95
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246403747
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Een set van 10 vervangende aderbuizen voor de LM28 injectieoefenarm.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
LM28C
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer LM28C is een set van 10 vervangende aderbuizen voor de LM28 injectieoefenarm. Onderdeel van het modulaire systeem voor onderhoud bij intensieve injectietrainingen.

Voor welke doelgroepen

De aderbuizen vormen het kernsysteem voor IV-toegang en venapunctie-trainingen. Bij intensief gebruik raken de aderbuizen door honderden prikken beschadigd, hetgeen zichtbaar is door lekken van de oefenvloeistof of door verdikkingen die het inbrengen bemoeilijken. Met een set van 10 aderbuizen is voorraad voor langdurig gebruik gewaarborgd. De aders zijn compatibel met zowel de v. mediana cubiti, v. cephalica en v. basilica posities in de elleboogplooi als met de dorsale handvenen-route. Direct via de modulaire opbouw in te wisselen.

Waar dit van pas komt

Voor opleidingen verpleegkunde, MBO-V en doktersassistenten die de LM28 intensief gebruiken biedt deze aderset waardevolle continuïteit. Aanbevolen om in voorraad te houden bij scholingsinstellingen die regelmatig nieuwe groepen verwerken. Voor de complete reserveset is LM28A beschikbaar.

Recent bekeken